KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14367452
nr 1436 7452
Pastell
Signerad, landskap, 68x98cm, yttermått inklusive ram: 116x84cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:29:42
500 kr
700 kr